John Wick 5 Açıklandı, 2021 Başlarında Dördüncü Filmle Arka Arkaya Çekim Yapacak

 

John wick 5, lionsgate'in 2021'in başından itibaren john wick 4 ile arka arkaya çekim yapma planıyla ilgili kazanç çağrısı esnasında duyuruldu .
Lionsgate ceo'su john feltheimer hem filmler betik aşamasında olup bakılırsa, 2022 yılında anma günü hafta sonu için john wick 4 hazır hale getirmeyi umuyor diyor son tarih .

Feltheimer, kazanç çağrısında şunları söyledi: “john wick 4'ün 2022 anma günü'nde sinemalara çıkması planlanan john wick 4 ile john wick aksiyon serisinin sonraki iki taksimi için senaryo hazırlamakla da meşgulüz. Ve 5 keanu gelecek yılın başlarında satışa sunulduğunda arka arkaya.

John Wick 5

Keanu Reeves, üretim Mart ayında kapatıldığında Almanya'da dördüncü Matrix 4 filmini çekiyordu, ancak raporlar oyuncuların artık çekime geri döndüğünü söylüyor .

John Wick evreni , hala yolda olan The Continental TV dizisi ile büyümeye devam ediyor . Bu yılın başlarında dizinin dördüncü filmden sonra yayınlanacağı duyurulmuştu , ancak bu, John Wick 4'ün 2021'den 27 Mayıs 2022'ye gönderilmesinden önceydi .

Yorumlar

Popüler Yayınlar